środa, 30 września 2015

Zobaczcie jak odwzorować stylizacje gwiazd, zachowując przy tym swój styl!


Wiele z nas inspiruje się w swoich stylizacjach różnymi Celebrytkami. Ważne jest jednak, aby w tym wszystkim zachować, bądź odnaleźć swój styl. Dzięki temu z pewnością zostaniesz doceniona, a Twoje stylizacje będą niezapomniane. Bo raczej nie chcesz być posądzona o stylizacyjny plagiat? Czyż nie? :) W tym wpisie pokażę Wam, jak można odwzorować stylizacje Celebrytek, aby były podobne, natomiast, mimo wszystko Twoje.

CO ZROBIĆ, ABY ZACHOWAĆ SWÓJ STYL, ODWZOROWUJĄC CUDZĄ STYLIZACJĘ?

To proste! Wystarczy, że zamienisz konkretne elementy odwzorowywanej stylizacji na inne. Przykładowo, możesz dobrać inne akcesoria do tego zestawienia: buty zamienić na bardziej wygodne lub w innym kolorze, czy nawet designie, wybrać torebkę w innym kształcie, bądź biżuterię założyć np. nie na szyję, tylko na rękę. Inną metodą jest to, by dobrać bluzkę, spódnicę, czy spodnie podobne pod względem designu, lecz różne pod kątem materiału.
Pokażę Wam to na następujących przykładach:
Oto casualowa stylizacja Kim Kardashian. Jak widzicie, w ogólnym rozrachunku jest ona bardzo podobna, bo stworzona w tej samej konwencji, jednakże nie musisz specjalnie kupować np. jeansowej kurtki, aby była dokładnie w takim samym kolorze, jak ta, którą widziałaś na inspirującym Cię zdjęciu. To samo tyczy się pozostałych elementów tego zestawienia. Jak widzisz, niemalże żaden element tejże stylizacji nie jest taki sam, jak ze zdjęcia, którym się inspirowałam, a jednak konwencja jest mega zbliżona.
Poniższa stylizacja jest niemalże identyczna, zmienił się jednak element biżuteryjny. Zamiast łańcuszka z motywem krzyża, dodałam spinki w tym samym klimacie. Widzicie?! Tak niewiele potrzeba, a stylizacja już staje się Wasza :)
W przypadku tej stylizacji, zmianie uległy jej trzy elementy. Po pierwsze, najbardziej rzucające się w oczy: buty - zdecydowałam się na bardziej wygodną wersję obuwia, dzięki czemu stylizacja idealnie nada się na długi spacer. Drugim elementem jest wybór innego materiału bluzki z baskinką, zaś trzecim wybranie torebki gładkiej, bez wytłoczonej skóry węża.
Poniższe zestawienie idealnie pokazuje ideę zainspirowania się cudzym lookiem. Kim ma w rzeczywistości długą bluzkę, jednak do potrzeb stylizacji zwiniętą - ja zaś wybrałam po prostu krótki top, który ostatecznie daje podobny efekt. Po drugie, celebrytka posiada spódnicę maxi mocno przylegającą do ciała i podkreślającą kształty, ja natomiast dobrałam luźno opadającą, sprawiającą wrażenie lekkości spódnicę maxi, jednakże w tym samym kolorze. Okulary - podobne, biżuteria - tak samo delikatna, obuwie - niemalże identyczne.2 komentarze:

  1. lubie takie inspirujące posty !
    zapraszam do mnie hivivien.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń