czwartek, 8 października 2015

Stylowy i praktyczny system osłonowy do nowoczesnego mieszkania

Dzisiaj słów kilka na temat gadżetu do mieszkania, który nie dość, że jest mega funkcjonalny, to jeszcze świetnie wygląda. Niestety rzadko się zdarza połączenie tych dwóch czynników, w szczególności jeśli chodzi o systemy osłonowe. Jednak ten system jest niewątpliwym odkryciem i gustowną innowacją, pożądaną przez coraz większą liczbę osób. Zapraszam ;)

Jeżeli obrazek miniaturka nic Ci jeszcze nie podpowiedział, to pewnie zastanawiasz się, o jakim gadżecie piszę. Bardziej obeznane w temacie osoby wiedzą jednak, że post ten będzie dotyczył rolety dzień noc.

ZALETY ROLETA DZIEŃ NOC:
  • Jak już wyżej wspomniałam, roleta dzień-noc to innowacja w systemach osłonowych, która jest szalenie funkcjonalna. Dlaczego? Bowiem ta roleta umożliwia wpuszczenie do pomieszczenia światła w takiej ilości, jakiej chcesz. Oznacza to koniec problemów podczas oglądania telewizji, bądź przebywania przed komputerem. Zapewne nie raz doświadczyliście tego, że słońce tak nachalnie świeciło w okno Waszego pokoju, że niemal nie dało się zobaczyć, co puszczają w telewizji. Wtenczas wykonywało się szereg czynności - obracanie telewizora, zasłanianie zwykłych rolet, dodatkowo zasuwanie zasłon - no i dopiero wtedy dało się spokojnie oglądać, tylko że w ciemni. Roleta typu dzień-noc, jak sama nazwa wskazuje, może być rozwinięta przez cały dzień oraz całą noc. Dzięki przesuwanym kawałkom materiału, dozuje się ilość światła z zewnątrz padającego do mieszkania tak, aby w pełnym komforcie móc oglądać ulubiony program telewizyjny, a jednocześnie nie sprawiając, że w pomieszczeniu będzie całkiem ciemno. 
  • Roleta dzień-noc to idealne rozwiązanie dla osób, które nie znoszą firanek! Dzięki niej nie będą Ci już one potrzebne (ani one, ani zbierający się na nich w olbrzymiej ilości kurz)! Z pewnością nie musisz się więc obawiać o to, że wieczorami to, co się dzieje w Twoim mieszkaniu będzie widzialne przez niepożądanych gapiów z zewnątrz. 
  • Roleta dzień/noc prezentuje się znakomicie. Jest więc nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale także piękną ozdobą do Twojego okna. 
  • Rolety dzień i noc montuje i demontuje się w bardzo prosty i wygodny sposób.
  • Roleta dzień-noc doskonale przylega do brzegów okna, zaś dzięki specjalnym prowadnicom nie odstaje nawet wtedy, gdy otwiera się okno.
 Myślę, że to są takie główne zalety rolet dzień i noc, które już wystarczająco przemawiają na ich korzyść. A jakie jest Wasze zdanie na ich temat? Słyszeliście już coś o nich? Podobają Wam się? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz