środa, 3 czerwca 2015

Kosmetyk 2w1, który zaoszczędzi Twój czas


Dzisiaj krótki post na temat kosmetyku typu 2w1, który w ostatnim czasie ułatwia mi życie. Żyjemy w czasie tak zwanej Generacji Now. Wszystko musimy mieć jak najszybciej, już, teraz, w tym momencie. Stale za czymś gonimy, wiecznie brakuje nam czasu. Jak w tej całej bieganinie zadbać o siebie? W takich sytuacjach z pomocą idą nam naprzeciw kosmetyki typu 2w1. W dzisiejszym poście opowiem o jednym z nich.

Jak większość Kobiet, bardzo lubię dbać o swoje paznokcie, jednakże nic tak mnie nie wkurza, jak czas który trzeba poświęcić na ich stylizacje. Najpierw matowienie płytki paznokciowej, potem odżywka, po wyschnięciu dopiero lakier i potem niemożność wykonywania obowiązków domowych i ta "bezbronność"  - to wszystko wymaga tyyyleee czasu, że czasem aż mi się odechciewa. Jednak odkąd odkryłam innowacyjny produkt: lakier z odżywką do paznokci, czas który poświęcam na stylizację paznokci o wiele się skrócił o tą niby jedną czynność, która w rzeczywistości oszczędza mi sporo czasu i sprawia też, że lakier schnie szybciej.

Wszystkim miłośniczkom pięknych, zdrowych i wystylizowanych paznokci polecam więc z czystym sercem markę Trind, o czym już też kiedyś wspominałam - a dziś kolejna refleksja w tym temacie :)

2 komentarze:

  1. Świetny produkt. Wydaje się byc ciekawy i wart uwagi.

    http://justine-and-nicole.blogspot.com/ zapraszam

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy produkt, ja ogólnie nie przepadam za malowaniem paznokci, więc im krócej to robię, tym lepiej :D

    OdpowiedzUsuń